Авто

Із електрокарів Ford можна буде вести відеоконференції

Ford

У гонитві за клієнтами багато автомобільних брендів розробляють нові підходи, які дозволять застосувати класичний функціонал автомобілів для найрізноманітніших напрямків. Таким же шляхом пішов Ford, який спільно з фірмою Cisco збирається перетворити нові електрокари на мобільні офіси. Власники американських моделей зможуть проводити відеонаради за допомогою мультимедійних комплексів автомобілів.

Представники Ford запропонували інтегрувати нові електромобілі технології Cisco Webex, які дозволяють проводити віртуальні наради. За словами віце-президента марки Даррена Палмера, компанія хоче не просто дозволити клієнтам приєднуватися до онлайн-зустріч з автомобіля, а зробити це за допомогою високоякісної акустики, мікрофонів та мультимедійних екранів.

Читайте також:  Ханс Циммер написав саундтрек для BMW i7

Для відеоконференцій Ford має намір використовувати мультимедійну систему SYNC 4A із 15,5-дюймовим сенсорним екраном. Компанія вже оснастила цей комплекс платформою для нарад Cisco Webex і планує додати у функціонал фірмовий додаток. Водії електрокарів зможуть керувати конференціями за допомогою голосу під час руху.

При цьому відеонарада в процесі поїздки буде доступна лише в аудіорежимі. Зображення з’явиться лише коли машина зупиниться. Крім того, Webex оснастять функцією оптимізації голосу, яка дозволить системі фокусуватися виключно на промови учасника наради, крім інших звуків у салоні, будь то дорожній шум або інші пасажири.

Джерело: Webex / Youtube.com