Технології

Названі смартфони, які найбільше підроблялись 2019-го

Samsung Galaxy M31

Популярність смартфонів може бути оцінена не тільки за технічними параметрами. Розробники китайського бенчмарка Master Lu опублікували рейтинг пристроїв, найбільш затребуваних виробниками підроблених гаджетів в 2019 році. У список увійшли як самі бренди, так і окремо взяті апарати різних виробників.

Названі смартфони, які найбільше підроблялись

За даними джерела, найбільш часто в минулому році підробляли як актуальні в 2019-му році, так і більш ранні моделі. Статистика творців бенчмарка включала моделі, на яких запускався додаток для тестування продуктивності смартфонів. Лідерство у своєрідному рейтингу популярності зайняли Samsung і Apple — частка фейкових апаратів зазначених брендів склала 28,7% і 15,88% відповідно.

Читайте також:  Дослідник перетворив оперативну пам'ять в Wi-Fi передавач [ВІДЕО]

Найбільш підроблюваною моделлю за версією Master Lu виявилася розкладачка Samsung W2018, яка користується великою популярністю в Китаї — фальшиві гаджети були зареєстровані в бенчмарку 4688 раз. Друге місце у Apple iPhone 8, третє — у iPhone XS Max (4445 і 2499 випадків відповідно).

У десятку антирейтингу також увійшли iPhone X, Samsung W2019, Galaxy S8+, Xiaomi Mi Max, Mi 9, OPPO R11 Plus і, нарешті, OnePlus 7 Pro. Всього за рік за допомогою програми Master Lu було протестовано 6 639 704 смартфона, при цьому підробками були визнані 57 790 гаджетів.

Джерело: gizmochina.com