Авто

З’явилося перше офіційне зображення суперкросовера Ferrari Purosangue

Ferrari Purosangue

Компанія Ferrari розмістила на всіх своїх офіційних сторінках перше зображення майбутнього суперкросовера під назвою Purosangue. На сайті тизер супроводжується підписом “Ми на порозі грандіозної події”, що натякає на швидку прем’єру моделі, яка відбудеться до кінця цього року. Цього ж року розпочнеться випуск кросовера, у відвантаження машин клієнтам заплановано на 2023-й.

Деякі подробиці про Purosangue вже є. Суперкросовер отримає гібридну силову установку (ймовірно, ту ж, що і у SF90 Stradale), а в його основу ляже передньомоторна архітектура, знайома за моделями Roma і Portofino M.

Читайте також:  Toyota та Suzuki готують кросовер розміром з Hyundai Creta: відомі терміни прем'єри

ДВС розташований у межах бази, преселективний «робот» змонтований за схемою transaxle, а “інноваційна” підвіска дозволяє регулювати дорожній просвіт.

Класичним кросовером новинку назвати складно – судячи зі злитих раніше фотографій, Purosangue більше нагадує чотиридверне купе. Так що у Ferrari придумали для автомобіля новий клас FUV, що розшифровується як Ferrari Utility Vehicle.

У модельній лінійці італійської марки кросовер фактично займе нішу чотиримісного GTC4Lusso, яку зняли з виробництва два роки тому.

Джерело: Ferrari