Авто

Mazda призупинить виробництво на заводах у Японії

Mazda

Компанія Mazda вирішила призупинити складання автомобілів на двох виробничих майданчиках у Японії. Як повідомляє Reuters, випуск автомобілів поставлять на паузу на два дні – 4 і 5 квітня, після чого конвеєри знову будуть запущені.

Майбутні простої в Mazda пояснюють дефіцитом комплектуючих, з яким автопром бореться вже більше року, проте цього разу у виробничі плани втрутився новий спалах коронавірусу в Китаї.

В офіційній заяві керівництво Mazda висловило побоювання, що випадків зараження коронавірусом у Китаї може призвести до розривів ланцюжків постачання.

Читайте також:  Porsche Taycan отримав спецверсію на честь гоночної траси

Скільки автомобілів не дорахуються заводи в Хіросімі та Хофу при повній зупинці на два дні, не повідомляється. На батьківщині у Mazda також є підприємство в Міосі, де налагоджено виробництво двигунів, – його проблеми з нестачею деталей не торкнуться.

Конвеєри двох заводів стануть цього року не вперше. Mazda вже зупиняла виробництво у Хіросімі та Хофу у лютому, також на два дні. Як і цього разу, причиною стала нестача комплектуючих, які не могли вивезти з Північної Америки через аномальний холод і снігові бурі.

Джерело: Reuters