Технології

Qualcomm підвищить точність геолокації Android-флагманів

Trimble RTX

Компанія Qualcomm оголосила про партнерство з Trimble для впровадження підтримки технології GNSS у смартфони преміум-класу. За заявою вендора, це підвищить точність геолокації вп’ятеро порівняно з актуальними рішеннями — але скористатися нововведенням зможуть лише власники пристроїв на базі процесорів Snapdragon.

Технологія позиціонування Trimble RTX GNSS буде доступна для смартфонів на базі чіпів Snapdragon 8 Gen 1 і Snapdragon 888 у другому кварталі цього року.

Вона забезпечує точну та якісну навігацію з наведенням на рівні смуги руху. Доступ до послуги буде надано розробникам додатків та сервісів для покращення користувальницького досвіду щодо навігації.

Читайте також:  Apple ускладнила стеження за допомогою AirTag

Партнерство Trimble та Qualcomm також поширюватиметься на OEM-виробників автомобілів та їх постачальників запчастин. Вони зможуть використати позиціонування з точністю до метра при розробці систем допомоги водієві та рішень для автономного водіння. Список сервісів, які першими нададуть власникам смартфонів покращену функціональність, поки що не оголошено.