Технології

Редизайн Google Home зробив додаток зручнішим

Google Home

Компанія Google оновила мобільний додаток для керування домашніми смарт-пристроями. Крім освіженого дизайну, воно отримало модифікований інтерфейс, нові параметри конфіденційністю та зручніший журнал перегляду подій.

Google Home

Найпомітнішою зміною став перероблений головний екран програми, який зменшує кількість дій для керування домашніми пристроями. Новий інтерфейс користувача замінює іконки гаджетів інтерактивними плитками – наприклад, гучність і яскравість можна налаштовувати за допомогою свайпів за зображенням пристрою. Короткий натиск відповідає за увімкнення або вимкнення, а довге викликає меню налаштувань.

Читайте також:  Вчені придумали, як із місячного пилу видобути повітря та паливо для ракети

Крім того, програма Google Home отримала нові елементи керування конфіденційністю, які дозволять користувачам контролювати цифрову електроніку та параметри Google Assistant безпосередньо з програми. Докладніше про нововведення компанія розповіла у своєму офіційному блозі.

Google Home

Нарешті, невдовзі Google Home з’явиться автоматичне сортування останніх і найважливіших подій. Вони будуть групуватися за часом та частотою повторення, тому користувачам не доведеться постійно прокручувати список у пошуках потрібного запису. Ця функція буде доступна в програмі до кінця поточного місяця.