Авто

Відео: новий Mini привезли на зимові випробування разом із попередніми моделями

Mini

Компанія Mini продовжує готуватися до дебюту п’ятого покоління компактного хетчбека, який буде доступний як з паливним двигуном, так і повністю електричною силовою установкою. На цей раз британська марка привезла тридверну модель на зимові випробування до Швеції. Причому разом із майбутньою новинкою представники бренду продемонстрували чотири минулі версії автомобіля, щоб показати технологічний розвиток компанії.

На випробування до Лапландії компанія привезла закамуфльований тридверний електрокар. У засніжених умовах на замерзлих озерах фахівці планують оцінити працездатність шасі та кермового керування за мінусових температур.

Читайте також:  Toyota відправить у простій дев'ять заводів

Mini

Майбутня новинка отримає на вибір двигуни внутрішнього згоряння, а також електричну силову установку. Крім того, компактний тестовий автомобіль відрізняється великими колісними дисками та широкими покришками.

Mini

Усередині прототипу знаходиться традиційний круглий сенсорний екран, який, крім інформаційно-розважальної системи, відповідає за налаштування клімат-контролю, а також виступає як цифровий дисплей водія.

Новий Mini отримає цифрову панель приладів і кілька фізичних кнопок, що управляють вибором режимів руху. Експерти, що протестували автомобіль, відзначають модифікований електропідсилювач керма, а також систему контролю тяги нового покоління, яка знижує недостатню повертаність.

Продаж п’ятого покоління моделі почнуться не раніше за другу половину 2023 року.

Читайте також:  Audi готує перший у своїй історії мінівен

На початку березня MINI підготувала спеціальну версію під назвою Pat Moss Edition. Нове виконання для топових хетчбеків фахівці розробили на честь Міжнародного жіночого дня.

Джерело: BMW