Політика

Усунуто керівництво податкової служби Одеської області

Сергій Верланов

Рішення прийняв глава Державної податкової служби після того, коли детективи НАБУ зловили начальника обласної податкової на пропозиції $25 тисяч хабара.

Усе керівництво Державної податкової служби Одеської області усунене. Про це заявив керівник ДПС України Сергій Верланов у Facebook.

Також призначено перевірку. Як стверджує Верланов, рішення було прийнято після того, як детективи НАБУ викрили в.о. начальника управління ДПС на пропозиції 25 тисяч доларів хабара.

Хабар керівниця пропонувала главі структурного підрозділу регіональної прокуратури.

“Почуте і побачене є неприпустимим. Будь-які прояви корупції та зловживань в лавах податкової будуть викорінені… Усуваю все керівництво ДПС в Одеській області від виконання обов’язків та ініціюю внутрішнє службове розслідування щодо зазначених фактів”, – написав Верланов.

Читайте також:  Мера Києва Віталія Кличка викрили в порушенні карантину

Також він призначив перевірку керівного складу центрального апарату ДПС і територіальних органів ДПС на предмет корупції.

“Гарантую НАБУ та іншим правоохоронним органам повну співпрацю і буду вдячний за інформацію, яка дозволить ДПС очистити свої лави від недобросовісних і корумпованих співробітників”, – підсумував Верланов.

Нагадаємо, що раніше НАБУ прийшло з обшуками в Мінінформполітики. Зазначалося, що обшуки проводилися у справі про тендер, проведений у 2018 році на суму 15 млн гривень на просування України та бренду UkraineNOW на телеканалі CNN. За версією слідства, переможець тендеру компанія CFC Consulting не розмістила рекламу, незважаючи на наявність актів виконаних робіт від CNN.

Залишити коментар