Технології

Хакери заявили про крадіжку вихідного коду кількох проектів Microsoft

Хакери

Схоже, що за Samsung жертвою угруповання Lapsus$ стали розробники Windows. Про це хакери відкрито розповіли у своєму Telegram-каналі, супроводживши публікацію відповідним зображенням.

За даними порталу BleepingComputer, зловмисники, ймовірно, отримали доступ до репозиторій Microsoft Azure DevOps. Як доказ злому вони опублікували в мережі скріншот бази даних з вихідним кодом голосового помічника Cortana, а також кількох проектів на базі пошукової системи Bing. Сама Microsoft поки що не підтверджувала факту витоку даних, але, як стверджує джерело, компанія вже веде внутрішнє розслідування.

BleepingComputer

Раніше представники Lapsus$ заявляли про успішні атаки на сервери NVIDIA та Samsung. Втім, про будь-які вимоги з боку хакерів вендори офіційно не оголошували. Про метод зламування мережеві джерела поки що також не повідомляють — але судячи з ініціалів на скріншоті, атаку міг зазнати робочий аккаунт одного зі співробітників техногіганта.

Читайте також:  Аудіокодек Apple зробив мільйони Android-пристроїв вразливими для злому

Раніше Microsoft заявляла, що витоку вихідного коду її продуктів не створюють підвищений ризик для клієнтів, оскільки в компанії припускають, що зловмисники вже розуміють, як працює фірмове програмне забезпечення.