Авто

Новий Mercedes-Benz GLC випробовують морозами перед прем’єрою

Mercedes-Benz GLC

Компанія Mercedes-Benz розкриває подробиці про нове покоління своєї найпопулярнішої моделі – GLC. Незадовго до прем’єри, яка відбудеться до кінця 2022 року, автовиробник опублікував серію фотографій тестового прототипу, зроблених під час зимових випробувань в умовах морозу, та поділився інформацією про мотори та габарити автомобіля. Зокрема, стало відомо, що новинка перевершить за розмірами попередника, багажник стане більш містким, а в гаму двигунів увійдуть кілька чотирициліндрових агрегатів і один шестициліндровий.

Новинка побудована на платформі MRA2, яка вже знайома за C-класом. З важливих нововведень – підрулюючі задні колеса, які можуть повертатися на 4,5 градуса, пневмопідвіска, покращена шумоізоляція, більш просторий салон і багажник, об’єм якого збільшився на 50 літрів, до 600 літрів. Порівняно з GLC попереднього покоління модель витягнулася в довжину на шість сантиметрів, а відстань між осями збільшилася на 1,5 сантиметра.

Читайте також:  Дизайнер BMW передрік швидкий кінець моди на гігантські екрани

Фотографії салону цього разу не опублікували, але відомо, що новий GLC отримає віртуальну панель приладів, яка стане частиною базового оснащення, а також матиме вертикально орієнтований планшет мультимедійної системи. Його діагональ становитиме 11,9 дюйма.

Mercedes-Benz GLC

Фото: Mercedes-Benz

Моторна лінійка включатиме чотирициліндрові бензинові мотори потужністю 204 і 258 кінських сил, а також дизелі на 200 і 265 сил, а модифікацію GLC 400 d запропонують із рядною дизельною «турбошісткою». Всі без винятку двигуни отримають електричну надбудову у вигляді 48-вольт стартер-генератора.

Крім того, в гаму увійдуть три варіанти гібридів, що підзаряджаються, з вбудованим в дев’ятидіапазонний автомат 136-сильним електромотором. Усі вони отримають батарею ємністю 25,4 кіловат-години, повного заряду якої вистачить на 100 кілометрів пробігу без запуску ДВЗ. Пізніше, у 2023 році, сімейство поповниться “зарядженими” AMG-версіями з індексами GLC 43 та GLC 63.

Читайте також:  Porsche Taycan отримав спецверсію на честь гоночної траси

Що ж до актуального GLC, то він залишається бестселером Mercedes-Benz: за 2021 рік у всьому світі реалізували 270 тисяч екземплярів моделі.

Джерело: AuroExpress