Авто

Оновлений BMW X5 отримає топ-версію M60i з новим V8

Оновлений BMW X5, неофіційний рендер BMW Blog

Оновлений BMW X5 отримає топ-версію M60i, стверджує BMW Blog. “Молодший” кросовер лінійки M Performance отримає новий двигун V8 з індексом S68.

Силовий агрегат розвине 542 кінські сили, так що приріст у потужності щодо актуальної версії X5 M50i (V8 N63, 530 сил, 750 Нм) виявиться невеликим. З рестайлінгом кросовер BMW оснастять і іншими модернізованими двигунами – заплановано апгрейд “шісток” B57 і B58.

Інсайдери BMW Blog вважають, що від оновленого BMW X5 не варто чекати на революцію в екстер’єрі, проте техніка в середині життєвого циклу буде серйозно доопрацьована. Кросоверу пророкують вдосконалений бензиновий турбомотор B58, видозмінений турбодизель B57, а також новий V8 S68.\

Читайте також:  Mercedes-Benz впроваджує найпросунутіший у світі автопілот

Представники BMW не приховують, що продовжують інвестувати в двигуни на викопному паливі, а X5 – один із бестселерів баварської марки, так що реінжиніринг його шести-і восьмициліндрових моторів є логічним.

Основною метою інженерів, напевно, була адаптація силових агрегатів під еконорми Євро-7, але потужність теж збільшиться: наприклад, оновлений X5 xDrive40d розвине 299 кінських сил, X5 xDrive45e – 486 кінських сил. У салоні оновленого BMW X5, напевно, з’явиться нова мультимедіасистема iDrive 8.

Джерело: BMW Blog