Авто

Пікап Mitsubishi L200 отримав екстремальну версію

Mitsubishi L200

У 2022 році Mitsubishi повертається в гонки з бездоріжжя. Щоправда, не із заводським колективом, а із приватною командою TANT Sports з Таїланду, яка виступатиме в Азіатському чемпіонаті з ралі-рейдів (AXCR) під назвою Team Mitsubishi Ralliart.

Як бойовий автомобіль обраний пікап L200, а керувати колективом стане легендарний бренд-амбасадор позашляховиків Mitsubishi, 21-кратний учасник та дворазовий чемпіон ралі-марафону «Дакар» Хіроші Мацуока.

Mitsubishi L200

Заявлено, що підготовлений до ралі-рейдів Mitsubishi L200 (він же Mitsubishi Triton в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні) відрізняється доопрацьованою підвіскою зі збільшеним дорожнім просвітом, позашляховими шинами та комплектом запасних коліс у кузові.

Читайте також:  У рейтингу найпопулярніших автомобілів Європи лідирує електрокар

Mitsubishi L200

Всюдихід також може похвалитися необхідним для участі у перегонах каркасом безпеки, спортивними сидіннями та ременями у салоні.

Про технічні зміни і в цілому про характеристики ралі-рейдового пікапа японський автовиробник не повідомляє, але наголошує, що зібрані в ході участі моделі в AXCR дані будуть використані для доопрацювання та модернізації серійного Mitsubishi L200.

Не виключено, що в результаті відроджений бренд Ralliart отримає першу модель, яка відрізнятиметься від стандартної не лише зовнішнім декором, а й технічними змінами.