Політика

Санкції проти Росії посилять

Дефолт Росії

Нові санкції проти Російської Федерації та окремих осіб можуть бути введені вже цього тижня.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що нові санкції проти Росії буде запроваджено цього тижня. Про це в неділю, 20 березня, він розповів на брифінгу.

“Потрібні нові санкції. І вони будуть вже скоро. Протягом тижня. Зараз ми хочемо проштовхнути саме ті речі, які, на думку України, є важливими”, – сказав Кулеба.

Він додав, що 19 березня розіслав своїм колегам, від яких залежить результат рішення, конкретний перелік санкцій, список обмежень, необхідний Україні.

Читайте також:  Європарламент розгляне ситуацію навколо України

Зі свого боку, у США заявили, що можуть розширити санкції проти Росії. Під них можуть потрапити незачеплені обмеженнями російські банки та сектори економіки, уточнив заступник директора Національної економічної ради Білого дому Даліп Сінгх в інтерв’ю телеканалу CBS.

“Ми можемо розширити наші санкції. Вжити заходів, запровадити санкції, які ми вже застосовували, направивши їх проти інших цілей”, – сказав Сінгх.

Він уточнив, що санкції можуть бути введені проти російських банків та секторів економіки, які ще не перебувають під обмеженнями. За його словами, здебільшого вони торкнуться стратегічно важливих для Росії напрямів, у тому числі нафти та газу.

Читайте також:  Країни ЄС закрили порти для російських кораблів

“Я не хочу їх конкретизувати, але думаю, що Путін знає, що мається на увазі”, – додав представник Білого дому.