Технології

Maserati має намір повністю перейти на випуск люксових електромобілів

Maserati MC20

Автомобільний бренд люкс-класу Maserati планує запропонувати електричні версії усієї своєї лінійки. І першою його провідною моделлю стане Gran Turismo Folgore.

За даними компанії, електричний Folgore матиме потужність понад 1200 кінських сил, розвиватиме максимальну швидкість майже 190 миль/годину і розганятиметься від 0 до 62 миль на годину менш ніж за три секунди.

Maserati all-electric plan

Після цього автомобіля компанія представить повністю електричний позашляховик середнього розміру Grecale та автомобіль Grancabrio GT.

Читайте також:  Створено фільтр, який здатний затримувати мікрочастинки пластику

Приблизно в 2025 Maserati також планує додати електричні версії свого суперкара MC20, седана Quattroporte і позашляховика Levante. На жаль, генеральний директор Maserati Давід Грассо не розкрив ціну майбутньої новинки. Проте поточні традиційні моделі коштують від $78 000 до $200 000.

Варто відзначити, що здебільшого всі великі автовиробники, особливо виробники автомобілів люкс-класу, включаючи Maserati, оголосили про плани, згідно з якими електромобілі представлятимуть більшість вже до 2030 року.