Криптовалюти

Адам Бек: «курс біткоїну може досягти $ 100 000 в цьому році»

Bitcoin

На думку генерального директора компанії Blockstream Адама Бека (Adam Back), курс біткоїну в цьому році може з легкістю досягти $100 000.

Бек підкреслив, що ціна біткоїну вже неодноразово перетинала позначку $10 000, а всього кілька років тому здавалося неможливим, що перша криптовалюта досягне $1 000. Крім того, зростанню курсу біткоїну сприяє інфляція долара.

“Це ближче, ніж здається, адже популярність біткоїну зростає, як і інфляція долара США. Згідно сучасної грошово-кредитної теорії, через десять років $1 коштуватиме 10 центів на сьогоднішні гроші, а то й менше. Біткоїн може досягти $100 000 вже скоро, адже ми неодноразово перетинали позначку $10 000, а кілька років тому навіть ціна в $1 000 здавалася неймовірною», – заявив Бек.

Популярний криптовалютний трейдер і аналітик Dave The Wave також вважає, що біткоїн готовий до нового витка «бичачого» ринку, в рамках якого він досягне нових висот. Можливо, це трапиться не в цьому році, а на початку наступного, однак, на думку аналітика, біткоїн явно націлився на зростання.

“Консолідація і торгівля всередині симетричного трикутника в першій половині року призведуть до його прориву і досягнення опору в висхідному тренді в другій половині року. Нові рекорди ціни біткоїну будуть на початку 2021 року”, – написав Дейв у соціальній мережі Twitter.

У вересні минулого року Бек висловив думку, що рівень домінування першої криптовалюти може повернутися до 90%.