Авто

Infiniti готує новий кросовер, який з’явиться у 2025 році

QX50© Infiniti

2025 року японська марка Infiniti виведе на ринок нову модель. Для моди і клієнтських запитів автомобіль буде виконаний у форматі кросовера.

Новинка повинна допомогти бренду заповнити порожню, на його погляд, нішу в існуючій гамі компанії. При цьому технічних одкровень від майбутньої прем’єри не варто чекати, оскільки вона буде уніфікована з існуючими машинами Infiniti. Окрім цієї новинки на ринок вийдуть перший електричний седан Infiniti та оновлений флагманський кросовер Infiniti QX80.

Як повідомляє видання Automotive News, в основу майбутнього кросовера ляже платформа Infiniti QX60 поточного покоління. Ця модель поділиться з новинкою своїми агрегатами.

Читайте також:  Chevrolet Corvette позбавлять фірмових вихлопних труб за межами США

За заявою Infiniti, машина отримає дворядний салон і позиціонуватиметься як «автомобіль для сім’ї, у якої діти стали дорослими і самостійними», тоді як QX60 грає роль автомобіля для сім’ї з кількома маленькими дітьми.

Крім нової моделі, на ринок до 2025 року вийде нове покоління Infiniti QX80, яке має стати найдорожчим варіантом Nissan Armada. Цей автомобіль планують показати наприкінці 2022 або на початку 2023 року. А от першого серійного електромобіля Infiniti доведеться чекати довше — очікується, що нова модель, яка поки що навіть не має свого імені, з’явиться не раніше 2025 року.