Технології

В Уельсі робитимуть нові вуха та носи на 3D-принтері

Органи на 3d

В Університет Суонсі інвестували 2,5 мільйона фунтів стерлінгів для експерименту з вирощування з клітин та рослинних матеріалів хрящів носа та вуха за допомогою 3D-друку. У разі успіху це може увійти до повної реабілітаційної практики для людей, які постраждали від опіків, травм, наслідків онкології або людей з вродженими дефектами.

Пацієнти в Уельсі можуть бути одними з перших у світі, хто спробує на собі інноваційний метод у сфері пластичної хірургії. В наші дні відновлення хрящової тканини здійснюється за рахунок запозичення частини ребер і вживлення їх під шкіру, проте така процедура може призвести до рубцюванням з подальшим відхиленням від естетичних норм.

Читайте також:  Осіння презентація Apple: можлива дата проведення та нові подробиці

«Я сподіваюся, що Уельс стане одним із перших місць у світі, де пацієнти матимуть зиск від цієї технології», — додав професор Іен Уітакер, який очолює експеримент.

На його думку, використання принтерів скоротить час хірургічних втручань, покращить досвід пацієнтів та заощадить їм гроші. Найближчі клінічні випробування можуть бути проведені в Суонсі вже за кілька років.

Професор Іен Уітакер (ліворуч) очолює дослідження, яке, за словами Саймона Вестона (праворуч), може змінити життя людей

Тіло Саймона Вестона, Кавалера ордена Британської імперії, на 85-90% вкрите шрамами після катастрофи на кораблі, де він служив під час Фолклендської війни.

Читайте також:  Смартфони Samsung та Xiaomi лідирують за задоволеністю користувачів

«Можливість знову набути впевненості в собі у людей з каліцтвами тепер стала реальною. Ви не можете змінити те, що відбувається з людьми, але за допомогою цих досліджень і розробок ви можете змінити те, як може виглядати їхнє майбутнє», — сказав сер Вестон, провідний посол The Scar Free Foundation.