Авто

Mitsubishi продала автозавод виробнику туалетного паперу

Mitsubishi

Компанія Mitsubishi Motors уклала угоду з брендом Daio Paper із продажу власного автозаводу Pajero Manufacturing, який називали перлиною виробничої імперії бренду. На підприємстві до 2020 року виготовляли однойменні позашляховики, а також моделі Toyota та Honda. Тепер на потужностях заводу випускатимуть серветки та туалетний папір. Таке складне рішення керівництво Mitsubishi ухвалило у зв’язку з реструктуризацією компанії.

Автозавод Pajero Manufacturing розташований на території японської префектури Гіфу. Підприємство, прозване в народі Паджеротаун, було найбільшим роботодавцем у регіоні. На піку розвитку фабрика випускала близько 170 000 автомобілів на рік. З універсальних конвеєрів заводу сходили позашляховики Pajero, пікапи Delica та Mighty Max, а також різні моделі компаній Toyota та Honda. На сьогоднішній день на підприємстві працює близько тисячі спеціалістів.

Спочатку місцеві жителі сподівалися, що Mitsubishi знайде покупців серед інших автовиробників. Тоді працівникам не довелося б навчатися новим професіям. Проте керівництво марки ухвалило рішення про продаж підприємства компанії Daio Paper, яка спеціалізується на виробництві гігієнічних виробів, серед яких серветки та туалетний папір. За словами фахівців, вартість операції склала всього чотири мільярди єн (приблизно 34 мільйона доларів за поточним курсом).

Джерело: Nikkei