Авто

Гібридні Volvo стали потужнішими і далекобійними

Volvo

Компанія Volvo збільшила ємність батарей для всієї лінійки гібридів T8 Recharge, що підключаються – у автомобілів виросла потужність і пробіг на електротязі. Всі моделі серій 60 і 90 тепер оснащуватимуться акумуляторними батареями ємністю 18,6 кіловат-години замість колишніх 11,6.

Седан S60 Recharge та універсал V60 Polestar Engineered зможуть проїжджати на одній зарядці батареї 65 кілометрів, седан S90 Recharge – 61, а кросовери XC60 Recharge та XC90 Recharge – 56 кілометрів.

Потужність електромоторів зросла відразу на 56 кінських сил – до 143. Сукупна потужність гібридної силової установки таким чином зросла до 455 кінських сил, момент, що крутить, – до 710 ньютон-метрів. Це найвищі показники серед усіх серійних моделей Volvo, причому заодно була збільшена і ефективність силової установки, завдяки чому вона почала споживати менше палива і викидати менше вуглекислого газу.

Читайте також:  Volkswagen зупинив виробництво на одному з найбільших заводів Європи

«Разом з удосконаленням силової установки бензиновий двигун T8 з турбонаддувом модернізували для підвищення паливної ефективності та продуктивності. Це означає збільшення потужності двигуна на низьких оборотах, а також зменшення викидів вуглекислоти під час роботи гібридної силової установки», – зазначили у Volvo.

«Для багатьох наших клієнтів гібрид, що підключається, — це перший досвід водіння на електриці. Модернізація силових установок покаже багатьом з них переваги електричного майбутнього і стане сходинкою на їхньому власному шляху до повної електрифікації», – додав глава американського представництва Volvo Андерс Густафссон.