Політика

Стефанчук уточнив свою позицію щодо НАТО

Стефанчук

Україна намагається знайти оптимальний варіант гарантій безпеки, наголосив Руслан Стефанчук.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук пояснив свою позицію щодо нібито розтиражованої нібито його думки щодо ставлення до НАТО. Про це він написав у Facebook у суботу, 19 березня.

“Вирвану з контексту “зрадоньку”, щедро розтиражовану інформаційними каналами деяких політичних сил, вважаю безперспективною та безпорадною спробою окремих політичних діячів нагадати про себе. Кому війна – а кому піар із дна”, – написав Стефанчук.

Читайте також:  У Зеленського розповіли, скільки РФ коштувало вторгнення в Україну

Він наголосив, що сьогодні Україна намагається знайти оптимальний варіант гарантій безпеки.

“Йде пошук різних варіантів – як у межах існуючих форматів, так і шляхом створення нових. Тому, коментуючи це питання в ефірі UAРазом. Разом, я виходив з того, що участь Ради у переговорному процесі є неминучою та визначальною. І саме Рада буде затверджувати всі ті пропозиції, які будуть подані їй на розгляд. А далі прийматиметься відповідне рішення. За всіма правилами та регламентами. Але рішення прийматиме Рада”, – резюмував Стефанчук.

Напередодні спікер Стефанчук припустився можливості зміни Конституції – щодо курсу на вступ до НАТО.

Читайте також:  Польща, Латвія, Литва та Естонія ізолюють Росію - Найєм

“Оскільки шлях до євроатлантичної інтеграції прописаний у Конституції України, маємо дуже високий рівень легітимізації цього напряму. Тому ми будемо дивитися, яким шляхом будуть йти переговірники і тоді вже відшукувати ту модель, яка або не суперечитиме Конституції, або змінюватиме Конституції в цій частині”, – сказав він.