Авто

Audi задумалася про преміальний пікап розміром з Toyota Hilux

Audi

Британське видання Autocar з посиланням на главу Audi Маркуса Дюсманна повідомляє, що автовиробник вивчає перспективи випуску преміального пікапа розміром з Ford Ranger і Toyota Hilux, який міг би скласти конкуренцію їхнім топовим версіям. Дюсманн додав, що незабаром Audi зможе дати більш точну відповідь на питання про появу пікапа, і журналісти розцінили його слова як натяк на можливу презентацію концепт-кара з таким кузовом.

За однією з версій, за основу майбутнього пікапа Audi може взяти прототип AI: Trail quattro 2019, який позиціонується як «електромобіль майбутнього для екстремальних подорожей».

Читайте також:  "Дочка" Harley-Davidson представила недорогий електробайк

У конструкції електричного позашляховика застосовувалися сталь, алюміній і вуглеволокно, а його рух приводила чотиримоторна силова установка — по одному електромотору на кожному колесі.

За іншою версією, пікап Audi може поділити платформу з новим Volkswagen Amarok, який, у свою чергу, базується на архітектурі Ford Ranger. Існує і третє припущення – пікап Audi поповнить лінійку електрокарів марки із приставкою e-tron.

Досвід створення преміального пікапа був і в іншої німецької марки, Mercedes-Benz: модель X-Class, побудована на агрегатах Nissan Navara, провалилася на ринку і була знята з виробництва через кілька років після запуску. Наступника вона не отримала.

Читайте також:  Fiat представив спецверсії Panda і Tipo з розумним годинником у комплекті

Джерело: Autocar.co.uk