Технології

iPhone 14 Pro з «таблеткою» в дисплеї показали на CAD-рендерах

iPhone 14 Pro

У розпорядженні видання 91mobiles виявилася серія реалістичних зображень майбутнього флагмана Apple. Опубліковані рендери дозволяють оцінити ймовірний дизайн новинки з усіх боків, не чекаючи традиційної вересневої презентації бренду.

Головною відмінністю пристрою від моделей попередніх поколінь стане заміна широкого «човника» у верхній частині дисплея на два мініатюрні вирізи для фронтальної камери та сканера обличчя Face ID.

iPhone 14 Pro

При цьому, за даними мережевих джерел, нововведення не торкнеться базових версій смартфона. Інсайдери також стверджують, що процесор A16 Bionic отримає лише Pro-модифікацію гаджетів Apple нового покоління.

Читайте також:  Десктопний Google Chrome отримав можливості мобільної версії

В іншому дизайні iPhone 14 Pro практично не зміниться в порівнянні з попередником. Судячи з рендерів, пристрій оснастять потрійною камерою, портом Lightning та корпусом із плоскими гранями.

Кнопка живлення перебуватиме на правому торці пристрою, а гойдалка гучності, лоток для SIM-карти та повзунок увімкнення беззвучного режиму – на лівому.

Моделі iPhone 14 Pro приписують 6,1-дюймовий OLED-дисплей ProMotion із частотою оновлення 120 Гц, датчик основної камери на 48 Мп та 6 ГБ оперативної пам’яті. Анонс новинки очікується восени цього року.