Технології

Релізну версію Motorola RAZR (2019) показали на фото

Motorola RAZR (2019)

Незабаром після оголошення про затримку релізу смартфону Motorola RAZR (2019), який згинається в мережі з’явилися перші фотографії комерційної версії гаджета. Найбільший інтерес на знімках вже анонсованого апарату представляє його дата виробництва, що недвозначно натякає на майбутній старт продажів.

Знімки комерційної версії пристрою опублікував глава китайського підрозділу Lenovo в соціальній мережі Weibo. Гаджет буде поставлятися в оригінальній трикутній упаковці, на якій вказано обсяг оперативної і вбудованої пам’яті-6 і 128 ГБ відповідно. При цьому компанія відзначає, що користувачеві буде доступно 106 ГБ дискового простору. Показаний на фото RAZR (2019) виготовлений в Індії 9 січня 2020 року — це свідчить про початок масового виробництва.

Читайте також:  Microsoft випустила «безпроблемне» оновлення для Windows 10

Публікація фотографій підтверджує готовність компанії до старту продажів перевидання легендарного мобільного телефону, визнаного бестселером 2000-х. За запевненням представників компанії, RAZR (2019), смартфон з’явиться на прилавках у другому кварталі 2020 року. Заявлена роздрібна ціна новинки становить $1499.

Джерело: ithome.com

Залишити коментар