Суспільство

Припинено міжнародні трансляції телеканалу UATV

UATV

Закрилися арабська, кримськотатарська та англомовна редакції UATV. Ведучі були звільнені.

Англомовна редакція українського телеканалу іномовлення UATV припинила роботу. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на заяву каналу.

“Український міжнародний мовник припинить виробництво новин та супутникове мовлення з 13 січня 2020 року. Як наслідок, кілька англомовних ведучих попрощалися зі своєю роботою і глядачами у всьому світі”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що раніше влада вирішила припинити міжнародне мовлення, а також закрити арабську, кримськотатарську та англомовну редакції UATV.

Читайте також:  В Україні сповільнився приріст COVID-19

Телеканал UATV був створений Міністерством інформаційної політики України у 2015 році. Його мета полягала в забезпеченні іноземної аудиторії об’єктивною, актуальною та повною інформацією про події в Україні. UATV був доступний у кабельних мережах у всьому світі.

Раніше чиновники анонсували, що в 2020 році на базі UATV буде створено телеканал для непідконтрольних територій Донбасу. Він мовитиме тільки двома мовами – українською та російською. На створення телеканалу в бюджеті закладено 440 млн гривень. Концепція каналу передбачається інформаційно-розважальна.

Залишити коментар