Авто

Mercedes-Benz розсекретив салон нового електричного кросовера

Mercedes-Benz

Компанія Mercedes-Benz поділилася новими фотографіями електричного кросовера EQS SUV, що дебютує за місяць. На нових знімках електрокар зображений у камуфляжі, зате салон повністю розсекречений: батарейному позашляховику дісталася панель MBUX Hyperscreen, що об’єднує три дисплеї, пара планшетів для пасажирів другого ряду та панорамний дах. Загалом інтер’єр оформлений так само, як і у ліфтбека EQS.

На всю ширину передньої панелі простягнувся MBUX Hyperscreen: він об’єднує цифрову «приладку» діагоналлю 12,3 дюйми, 17,7-дюймовий центральний тачскрін і ще один сенсорний дисплей діагоналлю 12,3 дюйми, який розташований перед пасажиром. Відомо, що 5,2-метровий кросовер надійде у продаж як у дво-, так і у трирядному виконанні, а до списку опцій увійдуть чотиризонний клімат-контроль та панорамний дах.

Читайте також:  Toyota відправить у простій дев'ять заводів

Mercedes-Benz

Фото: Mercedes-Benz

EQS SUV за розмірами можна порівняти з GLS, а в основі батарейного кросовера лежить модульна архітектура MEA (Modular Electric Architecture), побудована спеціально для електрокарів. Платформа дозволяє варіювати відстань між осями, ємність тягової батареї та будувати автомобілі різних класів – від седанів до великих кросоверів та позашляховиків, так що на ній побудований і однойменний ліфтбек.

Mercedes-Benz

Прем’єра Mercedes-Benz EQS SUV відбудеться 19 квітня. Серійне виробництво моделі організують не в Німеччині, а на потужностях американського заводу марки в Таскалузі, штат Алабама, де вже збирають GLE та GLS. При цьому два інші електрокари, EQS та EQE, компанія збирає на своєму німецькому підприємстві.

Читайте також:  У електрокарах Tesla знайдено небезпечну вразливість

Ще до припинення постачання та виробництва автомобілів Mercedes-Benz в Росії повідомлялося, що німецька компанія має намір продавати на нашому ринку ліфтбек EQS. Електрокар мав з’явитися в країні в першому кварталі 2022 року в середній модифікації 580 4Matic із двомоторною установкою на 523 кінські сили.

Джерело: Mercedes-Benz