Технології

Китайський завод зі збирання iPhone призупинив виробництво

Foxconn

Foxconn, один із основних постачальників Apple, призупинив роботу свого заводу в Китаї. Компанія оголосила про вимушений простий через складну епідеміологічну обстановку в країні — очікується, що це може призвести до затримки постачання фірмової техніки споживачам.

Згідно з звітом Bloomberg, компанії Foxconn довелося призупинити свою діяльність у регіоні через нові обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19.

Вони були введені китайським урядом у зв’язку з черговим спалахом захворювання (понад 3000 випадків), зафіксованим 13 березня 2022 року. У рамках карантинних заходів було ізольовано 17,5 мільйонів жителів Шеньчженя.

Читайте також:  Microsoft попереджає про швидку «смерть» Internet Explorer

Повідомляється, що компанії вдалося частково перенести виробництво на інші майданчики, щоб компенсувати вплив блокування випуску продукції.

За даними джерела, конвеєри простоюватимуть до 20 березня. Це, на думку аналітиків, вплине на терміни постачання техніки Apple, яка нещодавно представила відразу кілька новинок – iPhone SE (2022), iPad Air 5, а також системний блок Mac Studio.