Технології

Новий iPad Air зрівнявся з iPad Pro за потужністю заліза

iPad Air 5

Нещодавно представлений iPad Air 5 вже пройшов випробування у популярному бенчмарку. Його результати цікаві не лише сухими цифрами: як з’ясувалося, компанія не обмежувала частоту процесора пристрою. Завдяки цьому гаджет на базі чіпа M1 практично зрівнявся за потужністю з однією із старших моделей фірмової серії планшетів.

Згідно з результатами тестування Geekbench 5, процесор M1 в iPad Air п’ятого покоління має ту ж робочу тактову частоту, що і в iPad Pro – 3,2 ГГц.

Читайте також:  Чутка: iPhone 14 отримає «новий» процесор Bionic

Порівняними виявилися і результати синтетичного випробування: 1718 та 6890 балів в одно- та багатопоточному тестуванні відповідно. Таким чином, за обчислювальною потужністю новий Air виявився практично ідентичним Pro-версії планшета.

Apple iPad Air 5

Платформа Apple M1, представлена ​​в листопаді 2020 року, включає восьмиядерний CPU, інтегровану графіку з тією ж кількістю ядер, та 16-ядерний нейронний модуль. Гаджет також отримав 8 ГБ уніфікованої пам’яті (ОЗУ+VRAM). Серед інших особливостей новинки компанія відзначає 12-мегапіксельну фронталку з функцією автоматичного панорамування Center Stage, підтримку мереж 5G та порт USB Type-C.

Ціна iPad Air 5 стартує з позначки $599.