Авто

Land Rover розіграє у лотерею політ у космос

Land Rover та компанія Virgin Galactic

Land Rover та компанія Virgin Galactic, яка займається туристичними суборбітальними космічними польотами, проводять у США незвичайну акцію. Серед власників автомобілів британської марки, а також клієнтів, які придбають машину до 20 червня 2022, розіграють квиток на політ у космос. У лотереї можуть брати участь власники Land Rover старше 18 років з 50 штатів та округу Колумбія, за винятком штатів Огайо та Вірджинія.

Щоб випробувати удачу, необхідно заповнити форму та зареєструватися на сайті акції Land Rover Adventure of a Lifetime. У формі мають бути зазначені дані власника, включаючи останні вісім цифр VIN його автомобіля.

Читайте також:  Розкрито дату прем'єри повністю нового електричного Smart

Головний приз — суборбітальний космічний політ із Virgin Galactic тривалістю 90 хвилин, а також п’ять днів підготовки. Дата польоту поки що не оголошена, а ім’я переможця оголосять 15 серпня. Квитки на такий політ є й у вільному продажу, проте ціна чимала – 450 тисяч доларів.

Є й інші призи, серед яких навчання в центрі водіння Land Rover, Мерч та інше.

Це не перша спільна активність Land Rover та Virgin Galactic Річарда Бренсона. Три роки тому підрозділ Special Vehicle Operations (SVO) підготував спеціальну версію Range Rover для астронавтів: замовити такий автомобіль могли лише космічні туристи, які підписали угоду з Virgin Galactic американського мільярдера.

Читайте також:  Bugatti відкликає один гіперкар Chiron через проблеми з болтом

Range Rover для астронавтів збудували на базі гібриду P400e. У рух такий позашляховик наводить 404-сильна установка на базі дволітрового бензинового турбодвигуна сімейства Ingenium потужністю 300 кінських сил, якому допомагає 116-сильний електродвигун.

Від стандартної моделі «космічну» версію відрізняють карбонова панель центрального тунелю та задній підлокітник, на які нанесений малюнок DNA of Flight, а також силует космічного корабля вигравіруваний на підголівниках сидінь.

Джерело: Land Rover Adventure of a Lifetime