Авто

Новий кросовер Audi Q6 виявився більшим за Q7

Audi Q6

Модельна лінійка Audi незабаром поповниться новим кросовером з індексом Q6, який продаватиметься на ринку Китаю. За логікою, новинка з такою назвою повинна займати нішу між Q5 і Q7, проте насправді новий паркетник перевершив габарити Q7, а його найближчим родичем є Volkswagen Teramont. Фотографії нового кросовера Audi Q6 опинилися у розпорядженні китайського порталу Autohome.com.cn.

Китайські журналісти посилаються на сертифікаційні документи, згідно з якими довжина Q6 складе 5099 мм проти 5063 мм у Q7, ширина — 2014 мм замість 1970 мм, а висота — 1784 мм замість 1741 мм. Відстань між осями така сама, як у соплатформенного Teramont, — 2980 міліметрів. Новинці покладено трирядний салон (спочатку семимісний, а пізніше шестимісний з роздільними кріслами на другому ряду) і колісні диски діаметром від 17 до 20 дюймів.

Читайте також:  Висувна лава та прозорий капот: представлений перший електрокар Lincoln

Audi Q6

Фото: Autohome.com.cn

В основі Q6 лежить передньопривідна модульна архітектура MQB Evo з поперечним розташуванням двигуна. Мотори ті ж, що й у китайського Volkswagen Teramont, – це наддувна “четвірка” 2.0 TFSI серії EA888 у двох варіантах форсування, 231 і 265 кінських сил, а також 2,5-літрова “турбошістка”, яка розвиває 299 кінських.

Audi Q6

Виробництво організують на спільному підприємстві SAIC-Volkswagen, де зараз збирають «Терамонти» для внутрішнього ринку КНР.

Що ж до глобальної лінійки Audi, то вона має поповнитися великим кросовером Q9 завдовжки 5,2 метра, який вже не раз траплявся шпигунам під час дорожніх та трекових випробувань. Очікується, що новинка отримає шести- та восьмициліндрові турбомотори з електричною надбудовою у вигляді стартер-генератора та повноцінну гібридну модифікацію із запасом ходу на одній електриці близько 50 кілометрів. Конкурентами Q9 стануть BMW X7 та Mercedes-Benz GLS.

Читайте також:  Ford відкликає десятки тисяч машин. У них загоряються двигуни

Джерело: Autohome