Авто

Ford випустить електричну Puma і два батарейні кросовери

Ford

Компанія Ford анонсувала відразу кілька новинок для Європи, і всі вони будуть електричними. Поки що європейцям доступний тільки Mustang Mach E, проте вже в 2023 році до нього приєднається батарейна версія Puma і два кросовери — один буде середньорозмірним, а другий — спортивним. Слідом у продаж надійде лінійка екологічно чистих комерційних автомобілів, а саме Transit Courier, Transit Custom та E-Transit, Tourneo Courier та Tourneo Custom.

До кінця 2022 року Ford обіцяє представити якийсь середньорозмірний електрокрос для європейського ринку, який проїжджатиме на одній зарядці 500 кілометрів.

Читайте також:  Покупцям Tesla Model X доведеться чекати на автомобіль ще два роки

Складання моделі налагодять на заводі Ford у Кельні в 2023 році, після чого він надійде у продаж. Жодної додаткової інформації про новинку автовиробник не наводить, проте Motor1.com припускає, що йдеться про аналог Volkswagen ID.4, який побудують на запозиченій у німців платформі MEB.

Ford

Фото: Ford

Слідом з’явиться спортивний електричний паркетник, подробиць про який ще менше — він стане на конвеєр того ж підприємства у Кельні 2024-го. Зарубіжні журналісти озвучують версію про крос-купе із двомоторною установкою потужністю 300 кінських сил, яке можуть побудувати на базі Volkswagen ID.5 GTX, проте офіційного підтвердження цього поки що немає.

Читайте також:  Подивіться на брутальний кросовер, який урятує SsangYong від кризи

Електричну Puma будуть виробляти на потужностях заводу в Крайові, Румунія, де зараз випускається ця ж модель з ДВС. Старт продажів такого електрокара заплановано на 2024 рік, тоді ж на європейський ринок вийдуть і електричні Transit Courier та Tourneo Courier, а в Туреччині запустять підприємство з випуску акумуляторів для електромобілів.

Згідно з стратегією європейського підрозділу Ford, до 2035 року марка відмовиться від автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння.

Джерело: Ford