Політика

Ізраїль відмовився допомагати РФ з обходом санкцій

Міністр закордонних справ Ізраїлю Яір Лапід

Ізраїль засуджує вторгнення Росії в Україну та закликає до припинення бойових дій. Там кажуть, що виправдання для Москви немає.

Ізраїль не допомагатиме Росії обходити санкції Заходу, введені за напад на Україну. Про це міністр закордонних справ Ізраїлю Яір Лапід написав у своєму мікроблозі у Twitter 14 березня.

“Ізраїль не стане шляхом для обходу санкцій, які Захід запровадив щодо Росії. МЗС Ізраїлю узгоджує питання з партнерами, включаючи Банк Ізраїлю, Мінфін, Мінекономіки, адміністрації аеропортів, Міненергетики та інші”, – написав Лапід, який сьогодні обговорював Україну у Словаччині.

Ізраїль засуджує вторгнення Росії в Україну та закликає до припинення бойових дій. “Не може бути виправдане порушення територіальної цілісності країни та вбивство цивільного населення”, – зазначив міністр у своєму треді на цю тему.

“Ізраїль зробить усе можливе, щоб допомогти посередницьким зусиллям, зупинити стрілянину та відновити мир. Ми працюємо разом з нашим найбільшим союзником, Сполученими Штатами, та нашими європейськими друзями, щоб запобігти продовженню цієї трагедії”, – написав Лапід.

Він додав, що Ізраїль та Словаччина співпрацюють у доставці гуманітарної допомоги на територію України.

“Наразі Ізраїль відправив в Україну понад 100 тонн медичного обладнання, генераторів та інших товарів, і ми дякуємо уряду Словаччини за співпрацю”, – написав він.