Технології

Китай розробив новий тип ракетного двигуна

Ракетний двигун

За словами розробників, новий двигун за своєю природою може бути ідеальним джерелом енергії для будь-яких гіперзвукових літальних апаратів, оскільки використовує кисень із зустрічного повітря.

Ідея ВДД була запропонована радянськими вченими ще у 1950-х роках як потужніша альтернатива класичним аналогам. Їх задум підхопив і реалізував професор Ван Бін разом із колегами зі школи аерокосмічної техніки в Університеті Цінхуа в Пекіні. Ракетний двигун, заснований на безперервній детонації, що обертається в спеціальному диску, витрачає паливо вдвічі менше в порівнянні з аналогами. Також при його використанні вага ракети в кілька разів менша, оскільки не потрібні баки з киснем. Втім, є й мінуси — безупинні детонації ризикують пошкодити комплектуючі та потребують особливого контролю.

Читайте також:  Смартфони Samsung та Xiaomi лідирують за задоволеністю користувачів

«Якщо стінки важких циліндрів дозволяли запускати і стабільно витримувати ланцюг ударних хвиль, то запуск подібного процесу в диску виявився набагато складнішим через обмежений простір», — нарікають його творці.

Ранні прототипи його попередників не задовольняли запитам ракетної індустрії через свою велику вагу, проте команда Вана зуміла зменшити циліндричну камеру згоряння до відносно легкого і невеликого диска.

“Новий макет раніше вважався нездійсненним, тому що вимагав тотального редизайну всіх комплектуючих, але тести довели, що технологія працює”, – заявили Ван та його колеги на конференції, задокументованій та викладеній на cnki.net, найбільшій онлайн-дослідній платформі Китаю минулого місяця .

Читайте також:  Google "прокачає" одну з ключових функцій Android TV 13

Їхній експеримент послужив попередженням, що ключові компоненти двигуна повинні відповідати надзвичайно суворим вимогам до дизайну. Наприклад, навіть незначна зміна розташування паливного інжектора призведе до того, що двигун не запуститься, а його ще необхідно якось розмістити в тісному просторі.

“У нас не було місця навіть для болтів, що зчіплюють критичні частини, тому довелося їх склеювати за допомогою тертя”, – розповіли інженери.

У січні команда Вана провела перше випробування свого ВДД. Двигун, встановлений на вершині двоступінчастої ракети, використовував конструкцію циліндра, відповідно до фотографій, опублікованих Університетом Цинхуа. За результатами експерименту він забезпечив додаткову тягу другого ступеня ракети.

Читайте також:  У Windows 11 практично зупинився приплив нових користувачів

Також у статті, опублікованій у 2020 році, команда заявила, що планує комбінувати детонаційну технологію з ГПВРД (гіперзвуковим прямоточним повітряно-реактивним двигуном) для запуску космічного апарату на навколоземну орбіту. За їхнім задумом, подібний гібрид прискорить запуск двигуна та збільшить ефективність його роботи загалом.

Інші країни, включаючи Росію, США, Францію, Польщу та Японію, розробили чимало детонаційних двигунів останнім часом, проте більшість їхніх випробувань проводилися на землі.