Криптовалюти

Конкурент Robinhood купив збанкрутілу криптовалютну біржу

BUX

Амстердамський фінтех-стартап BUX викупив збанкрутілу криптовалютну біржу Blockport, передає The Block. Біржа буде перейменована в BUX Crypto, вона почне працювати вже в першому кварталі 2020 року.

Голландська Blockport оголосила про своє банкрутство в червні минулого року. Керівництво біржі повідомило громадськості, що у Blockport закінчилися гроші, що дивно, адже в січні 2018 року компанія в ході ICO залучила $15 млн. Біржа збиралася поправити економічне становище, провівши STO (security token offering), проте необхідну суму ($5,5 млн) зібрати не вдалося.

Засновник і генеральний директор компанії Нік Бортот сказав, що Blockport «спробувала швидко вийти на ринок, але, на жаль, вийшла за межі злітно-посадкової смуги». Тепер керівний склад біржі перейде під крило BUX і буде займатися розробкою сервісів, пов’язаних з криптовалютою.

BUX — це платформа для без комісійної торгівлі акціями, яка була запущена в 2014 році. Платформа працює в дев’яти країнах: Нідерландах, Франції, Німеччині, Австрії, Данії, Швеції, Великобританії, Іспанії та Італії. З моменту заснування компанії інвестори вклали в неї понад $ 35 млн.

Додаток BUX Crypto буде доступний відразу у всіх країнах, в яких працює інвестиційна платформа. За словами Бортота, його компанія вирішила купити біржу через зростання попиту на інвестиції в криптовалюту з боку своїх клієнтів.

“Наші користувачі давно виявляють інтерес до криптовалюти. У нас з’явилася можливість залучити до цієї роботи досвідчену команду, світогляд якої збігається з нашим”, — сказав Бортот.

Після запуску BUX Crypto клієнти платформи отримають доступ до різних криптовалютних активів, в тому числі до Bitcoin, Ethereum і XRP. Нативні токени біржі Blockport будуть перейменовані в BUX. Новий підрозділ зареєструють в якості постачальника послуг у сфері криптовалюти — Нідерландський банк видає відповідні ліцензії.

BUX вирішила піти тим самим шляхом, що й інший додаток для безкомісійної торгівлі акціями – Robinhood. Нагадаємо, Robinhood запустив службу торгівлі криптовалютою в лютому 2018 року, а в січні 2019 року Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк видав компанії BitLicense. Цікаво, що коли Robinhood запустить свій сервіс на території Великобританії, а станеться це незабаром, вони з BUX стануть прямими конкурентами. Можливо, що саме з цим пов’язана покупка криптовалютної біржі.

Залишити коментар