Авто

BMW X7 отримав 650-сильну версію від Manhart

BMW X7 Manhart Performance

Німецька компанія, яка спеціалізується на доопрацюванні моделей BMW, презентувала черговий проект. За основу було взято найбільший кросовер у лінійці марки — BMW X7 — у топовій версії M50i, яку перетворили на своєрідний аналог BMW X7 M, якби така модифікація існувала.

Але без заводської «гарячої» версії власники BMW X7, яким не вистачає потужності, можуть розраховувати тільки на роботу сторонніх майстрів тюнінгу з Manhart Performance.

BMW X7 Manhart Performance

Стандартний BMW X7 M50i оснащується бензиновим 4,4-літровим V8, який видає 530 кінських сил і 750 Нм моменту, що крутить. Ціною щодо скромних доробок – нової програми для блоку управління двигуна та спортивної вихлопної системи – тюнерам вдалося збільшити віддачу мотора до 650 кінських сил та 920 Нм крутного моменту.

Читайте також:  Оновлену BMW 3-Series показали на відео

Даних про динамічні характеристики моделі, що отримала нове ім’я MHX7 650, в компанії не розкривають, але вона явно динамічніша за свій вихідний варіант.

BMW X7 Manhart Performance

І, швидше за все, у розгоні та максимальній швидкості перевершує і Alpina XB7 з його 612 кінськими силами та 800 Нм крутного моменту.

Крім доробки двигуна для BMW X7 запропоновано заниження підвіски на 25 міліметрів, нові 23-дюймові диски та комплект вуглепластикових деталей – спліттер на передній бампер, дифузор у задньому бампері та накладки на зовнішні дзеркала заднього виду. Вартість перетворення BMW X7 M50i на MHX7 650 не називається.