Політика

Арестович назвав основне місце наступу Росії

Арестович

Противник зосереджує свої зусилля на наступі на сили оборони у зоні ООС, зазначив радник глави Офісу президента.

Російський агресор зосереджує основні зусилля на наступі на українські сили оборони в зоні проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі. Про це сказав радник глави офісу президента Олексій Арестович на брифінгу в неділю, 13 березня.

“Противник визначився з напрямками основних зусиль, і зосереджує свої зусилля на наступі на наші сили оборони в зоні ООС, але ми стримуємо його, завдаємо потужних ударів у відповідь”, – сказав Арестович.

Читайте також:  Названо умову зустрічі Байдена з Путіним

Він додав, що сьогодні вночі було знищено значну кількість живої техніки та сил противника у Херсонській області.

“Тримається Маріуполь, тримається Харків, Чернігів, Суми, Київщина. Переважно на півночі та в районі Харкова противник зупинений і вживає заходів до перегрупування, підтягування сил, активних бойових дій наразі не проводить. Наші війська завдавали нічних артилерійських та авіаційних ударів по противнику. Противник вдався до ударів у відповідь, зокрема в районі Львівщини”, – зазначив Арестович.

За його словами, загалом ситуація контролюється військово-політичним керівництвом України, здійснюються дипломатичні зусилля, гуманітарні зусилля для евакуації мирних жителів із оточених міст, зауважив Арестович.

Читайте також:  Зеленський: Нам потрібна реформа системи безпеки