Технології

Геймерський стіл Xiaomi з підсвічуванням оцінили у €187

Xiaomi стіл

Xiaomi випустила незвичайну фірмову новинку – ігровий стіл з електродвигунами для корекції висоти та вбудованим підсвічуванням. Крім можливості інтеграції в розумний будинок, він цікавий наявністю функції світломузики, що визначає ритм мелодії.

Новинка обладнана стільницею шириною 120 см з металевою конструкцією, висота якої може змінюватись від 730 до 1210 мм. Для цього використовують два двигуни з високим опором та можливістю зберігання до 4 заготовлених налаштувань у пам’яті аксесуара.

Читайте також:  Microsoft розповіла про долю панелі завдань Windows 11

Поверхня з вуглецевого волокна, стійкого до нагрівання, подряпин та корозії, оснащена підсклянником, тримачем для навушників, анкером для вилок та відсіком для приховування кабелю.

Xiaomi

Завдяки можливості підключення до Wi-Fi, власник ігрового столу може синхронізувати його підсвічування з екосистемою розумного будинку. Крім того, в стіл інтегровані мікрофони, що дозволяють синхронізувати світіння LED-елементів з ритмом музики, що грає в кімнаті.

Новинка вже доступна для замовлення на краудфандинговій платформі Xiaomi за ціною 187 євро в перерахунку з китайської валюти.