Технології

Nokia припиняє випуск флагманських смартфонів

Nokia

За заявою Nokia, презентацій нових фірмових смартфонів преміум-класу в найближчому майбутньому очікувати не варто. Про це в інтерв’ю журналістів заявив топ-менеджер бренду і пояснив причини, з яких було ухвалено таке рішення.

«Нині для нас немає сенсу робити телефон за 800 доларів», — заявив голова глобального відділу маркетингу бренду Адам Фергюсон в інтерв’ю Android Authority.

Обсяги відвантажень мобільних пристроїв Nokia за даними Strategy Analytics

Обсяги відвантажень мобільних пристроїв Nokia за даними Strategy Analytics

За його словами, зараз вендор зосередиться на своєму основному бізнесі – смартфонах початкового та середнього рівня, а також на кнопкових телефонах. При цьому виробник має намір просувати новинки як пристрої з терміном служби кілька років, що мають багатоденний час автономної роботи і продаються за доступною ціною.

Читайте також:  Перший у світі 120-дюймовий лазерний ТВ оцінили у $18 300

Останнім флагманом бренду стала модель Nokia 9 PureView, випущена у 2019 році, але подальшого розвитку ця серія не отримала. В найближчому майбутньому, за заявою топ-менеджера, випуск смартфонів преміум-класу також не планується. Ще одним напрямком розвитку Nokia може стати сегмент послуг для бізнес-користувачів (наприклад, роумінг даних IoT та керування SIM-картками).