Авто

Fiat Panda продовжили життя до 2026 року

Оновлений Fiat Panda City Life

Агентство Reuters з’ясувало, що концерн Stellantis має намір продовжити виробництво моделі Fiat Panda в Італії як мінімум до 2026 року. Panda – один з “довгожителів” марки, хетчбек виробляється вже чотири десятиліття і не втрачає популярності. В даний час складання малолітражки налагоджене на потужностях заводу на півдні Італії, там же її й збиратимуть ще мінімум чотири роки.

Fiat Panda актуального покоління продається з 2011 року, а 2020-го модель пережила планове оновлення. На європейському ринку хетчбек представлений з 1,2-літровим атмосферним мотором з віддачею 69 кінських сил (працює на бензині або зрідженому пропан-бутані), з «м’якогібридною» установкою на базі трициліндрового «атмосферника» 1.0 та 12-вольтового старту також з 800-кубовою 80-сильною «турбодвійкою». Привід – передній чи повний.

Panda залишається одним з лідерів з продажу серед автомобілів A-класу на європейському ринку завдяки невисокій вартості і спеціальним програмам, що діють у ряді країн: наприклад, за 2021 рік європейці купили понад 131,7 тисячі таких машин.

У рідній Італії Panda взагалі утримує статус бестселера ринку.