Авто

Дилер продає електричний Hummer утричі дорожче за рекомендовану ціну

GMC Hummer EV SUV і GMC Hummer EV Pickup

Електропікап GMC Hummer EV у розкішному виконанні Edition 1 несподівано з’явився у вільному продажу у США. Щоправда, офіційний дилер марки Todd Wenzel Buick GMC у місті Гранд-Рапідс американського штату Мічиган просить за нього 310 тисяч доларів. Це практично втричі більше за рекомендовану роздрібну ціну в 110 тисяч доларів, оголошену концерном General Motors для лімітованої версії.

Відповідно до оголошення, це абсолютно новий електрокар без пробігу. Дилер не уточнює, чи належав GMC Hummer EV йому спочатку, чи це «відмовна» машина, яку замовляв хтось із клієнтів, але раптом передумав забирати.

Читайте також:  Подивіться на брутальний кросовер, який урятує SsangYong від кризи

Так чи інакше, спеціальну версію пікапа Edition 1, як стверджує виробник, було повністю розпродано, так що це рідкісна можливість стати власником лімітованого Хаммера — ще й одним з перших.

Цим, мабуть, обумовлений і розмір дилерської націнки, через яку ціна зросла втричі. Серійне виробництво пікапів GMC Hummer було запущено 17 грудня 2021 року на заводі Factory Zero у Детройті.

Серійне складання стартувало з виконання Edition 1, яке відрізняється білим забарвленням і багатим набором оснащення: у неї є повнокероване шасі і пакет Extreme Off-road, що включає 18-дюймові диски з 35-дюймовими позашляховими шинами.

Читайте також:  Нова Honda CR-V: перші фотографії

Інтер’єр обмеженої серії виконаний у чорно-білій гамі із бронзовими декоративними вставками. Пікап обладнаний тримоторною силовою установкою потужністю 1014 кінських сил та на одному заряді батареї проїжджає 563 кілометри. Розгін з місця до 97 кілометрів за годину займає три секунди.