Авто

Aston Martin назвав дату прем’єри V12 Vantage

Aston Martin V12 Vantage

Весною 2022 року настане історичний момент – Aston Martin попрощається з культовим для марки двигуном V12. Прощальним спорткаром із цим могутнім двигуном стане модель Aston Martin V12 Vantage, яка офіційно буде представлена ​​в березні. Поки нормативи дозволять випускати автомобілі з бензиновими моторами, Aston Martin їх робитиме, але потім піде своєму вже анонсованому плану переходу на моделі з повністю електричною силовою установкою.

Жодної офіційної інформації про майбутню прем’єру немає. За чутками, для Aston Martin V12 Vantage адаптують 5,2-літровий бітурбомотор від суперкара Aston Martin V12 Speedster.

Баркетта оснащується 700-сильним варіантом цього двигуна, що видає 700 ньютон-метрів крутного моменту, у поєднанні з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач ZF.

Читайте також:  У BMW вважають, що Tesla втратила унікальність

Яка потужність двигуна і яка трансмісія виявляться у флагманського Vantage – поки що невідомо. Судячи з попередніх тизер, новий V12 Vantage обзаведеться як мінімум особливим аеродинамічним обважуванням з масивним антикрилом, а також отримає нові колеса та спортивні акценти в оформленні салону.

Не виключено, що частину кузовних панелей спорткара зроблять з вуглепластику, а інтер’єр втратить частину обробки для зниження маси автомобіля. Всі подробиці про машину стануть відомі незабаром. Офіційна прем’єра Aston Martin V12 Vantage відбудеться 16 березня.