Технології

Слух: Xiaomi 12 Ultra поступиться попереднику за ємністю акумулятора

Xiaomi 12 Ultra

Інсайдер Digital Chat Station опублікував новий звіт про специфікації майбутнього флагмана Xiaomi. Зокрема, він розповів про ємність батареї пристрою, а також про його основну камеру, модуль якої отримає помітну відмінність від попередника.

Згідно з джерелом, новинка буде оснащена круглим тильним модулем значних габаритів з головним датчиком зображення Sony IMX 800 серії замість Samsung ISOCELL.

Ще однією особливістю пристрою стане акумулятор ємністю 4900 мАг (проти 5000 мАг у минулорічної моделі). При цьому гаджет підтримуватиме 120-ватну швидку зарядку, тоді як у Mi 11 Ultra цей показник становив 67 Вт.

Читайте також:  Maserati має намір повністю перейти на випуск люксових електромобілів

За неперевіреною інформацією, анонс гаджета відбудеться у 3 кварталі 2022 року. Дата презентації, інші характеристики та ціна нового флагмана Xiaomi наразі невідомі.

Раніше топ-менеджер Xiaomi Ван Тен заявив, що смартфон буде оснащений найкращою камерою в історії бренду та отримає найвищу оцінку DxOMark за якість зйомки відео. При цьому компанія, як і раніше, не поспішає публікувати офіційні відомості про специфікації своєї майбутньої новинки.