Технології

У Windows 11 з’явиться просунутий редактор відео

Clipchamp

Paint і Notepad – не єдині штатні програми Windows. Є в системі і вбудовані мультимедійні інструменти, один з яких компанія готується серйозно прокачати. Йдеться про редактора відео — незабаром на зміну примітивним функціям фотогалереї прийде набагато більш сучасний програмний інструмент.

Програма Clipchamp вже доступна в тестовій збірці Windows 11 Insider Preview Build 22572. Вона пропонує порівняно простий інтерфейс для вирішення основних завдань з редагування відео, однак має деякі функції професійного софту. Одним із нововведень стала тимчасова шкала, яка дозволяє проводити більш точну корекцію окремих ділянок ролика.

Читайте також:  Слух: Google уріже можливості камери Pixel 6a

Clipchamp

На додаток до основних інструментів (обрізання, поділ, переходи та анімований текст) Clipchamp може використовувати переваги інших платформ Microsoft. Додаток підтримує генератор перетворення тексту в мову на базі Azure для озвучування відео, обзавелося інтеграцією з OneDrive для зберігання хмарного матеріалу, а також дозволяє використовувати зовнішню бібліотеку безкоштовних стокових відео, аудіо і зображень.

Clipchamp

Ще одним нововведенням наступного релізу Windows 11 стане програма Microsoft Family. Воно дозволить батькам захистити членів сім’ї від небажаного контенту, встановлюючи обмеження на перегляд веб-сторінок через Microsoft Edge, та екранний час для підключених до домашнього облікового запису пристроїв.

Крім того, в бета-версії ОС було покращено роботу стандартного інструменту пошуку. Він виділятиме популярні теми по всьому світу, пов’язані з інтересами користувача та важливі події, а також відображатиме різноманітний актуальний контент. Дата появи зазначених змін у стабільному складанні Windows 11 поки невідома.