Підбір персоналу

17 цитат відомих людей про пошуки “правильних” людей

Незалежно від того, що ваша компанія виробляє чи які послуги надає, пошук правильних людей завжди був і буде найбільш важливим завданням для бізнесу. Ваш успіх майже повністю залежить від найму потрібних людей, цілеспрямованих особистостей з цілим набором професійних навичок.

Колись Девід Огілві, засновник рекламного агентства Ogilvy & Mather, сказав, що якщо кожен буде наймати людей, менших за них, то тоді вони повинні стати компанією карликів. Але якщо кожен буде наймати людей, які більше них, то вони повинні стати компанією гігантів.

Вашій увазі цитати відомих підприємців про натхнених співробітниках і пошуках потрібних людей, які допоможуть вам прийняти правильне рішення і побудувати велику команду:

 1. “Секрет успішного підбору персоналу полягає ось у чому: шукайте людей, які хочуть змінити світ” – Марк Бениофф, генеральний директор компанії Salesforce.
 2. “Сьогодні безліч людей створюють продукти, а не компанії. Компанія є живим організмом. Ви повинні хотіти побудувати організацію, де кожен відчуває себе членом команди, знає, що компанія розуміє їх роль” – Естер Дайсон, американська підприємниця, інвестор.
 3. “У нас є схильність вибирати людей, які на нас схожі. Але коли ви працюєте в компанії, ви повинні знайти таких людей, які відрізняються від вас, тому що ви хочете, щоб люди доповнювали вас” – Навин Джейн, виконавчий директор InfoSpace і колишній співробітник Microsoft.
 4. “Підбирайте людей, які, на вашу думку, будуть любити цю роботу” – Марк Кьюбан, американський мільярдер, генеральний директор компаній HDNet і HDTV cable network.
 5. “Робота повинна приносити задоволення. Слідкуйте за рівнем навантаження і досягнень своїх людей і заохочуйте їх. У моїй першій компанії, MicroSolutions, коли у нас були рекордні місячні продажі або коли хтось зробив щось особливе, я зазвичай ходив і роздавав співробітникам чеки на $ 100. Час від часу ми запрошували людей в бар ” – Марк Кьюбан, американський мільярдер, генеральний директор компаній HDNet і HDTV cable network.
 6. “Мій сусід по кімнаті в коледжі одного разу найняв мене. Тоді я виніс дуже важливий для себе урок: неважливо, як ви отримали свою роботу. Важливо те, що ви зробите з цим шансом” – Гай Кавасакі, керуючий директор компанії “Garage technology ventures” , один з перших працівників компанії Apple Computer.
 7. “Щоб залучити й утримати на роботі розумних людей, необхідно забезпечити їм можливість спілкуватися з іншими розумними людьми” – Білл Гейтс, співзасновник компанії Microsoft.
 8. “Люди можуть бути дуже розумним або мати необхідні навички, але якщо вони не вірять у вашу справу, то насправді вони не будуть працювати” – Марк Цукенберг, засновник соціальної мережі Facebook.
 9. “Найбільший пріоритет для CEO – талант. Кажуть, що головне – це бачення і стратегія, але спочатку потрібно знайти правильних людей” – Андреа Юнг, виконавчий директор некомерційної мікрофінансової організації Grameen America, колишня CEO компанії Avon.
 10. “Коли ви вчите своїх співробітників чомусь новому, це створює між вами зв’язок, який вони будуть цінувати. Якщо вам вдасться зробити це вже на співбесіді, до вас на роботу точно прийдуть розумні люди. Для таких осіб важливі не стільки гроші, скільки розвиток свого інтелекту. Якщо ви покажете співробітникам, що вони будуть розвиватися і матеріально, і інтелектуально, вони захочуть з вами працювати “- Тасо Дюваль, співзасновник ІТ-компанії Toptal.
 11. “Співробітники, які відчувають, що керівництво піклується про них не тільки як про підлеглих, а й як про особистість, більш продуктивні, задоволені і краще реалізують себе. Задоволений співробітник – задоволений клієнт і великий прибуток” – Енн Малкахі, колишній головний виконавчий директор компанії Xerox.
 12. “Деякі люди можуть чудово робити одну річ, як Мікеланджело. Інші створюють речі, такі як напівпровідники або будують 747 літаків – цей тип роботи вимагає легіони людей. Для того щоб справи йшли як треба, ви повинні знайти неординарних людей” – Стів Джобс, засновник компанії Apple.
 13. “Ніколи не наймайте тих, хто знає менше, ніж ви про те, для чого він наймається” – Малкольм Форбс, американський підприємець, засновник журналу Forbes.
 14. “Коли я знаходжу співробітника, який, як виявляється, не придатний для роботи, я відчуваю свою провину, бо це я прийняв рішення найняти його” – Акіо Моріта, засновник корпорації Sony.
 15. “Якщо ви наймаєте тільки тих людей, яких ви розумієте, то в компанії ніколи не буде людей краще, ніж ви. Завжди пам’ятайте, що ви можете знайти видатних людей серед тих, хто вам не особливо подобається” – Соічіро Хонда, засновник компанії Honda.
 16. “Нещодавно мене запитали, чи я збираюся звільнити співробітника, який допустив помилку, яка коштувала компанії $ 600 000.” Ні “, – відповів я. Я просто інвестував $ 600 000 в його навчання. Чому я повинен наймати когось, щоб той перейняв його досвід? ” – Томас Джон Уотсон-старший, перший генеральний директор IBM.
 17. “У вас може бути краща стратегія і краще будівля у світі. Але якщо ви не підкорили серця і уми людей, які працюють з вами, жодне з них не втілиться в життя” – Рене Вест, президент Luxor and Excalibur Hotel.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *