Технології

Телевізори LG визнані безпечними для очей та екології

LG

Швейцарське міжнародне агентство тестування (SGS) опублікувало результати випробувань телевізорів та панелей LG OLED на відповідність вимогам екологічності та безпеки для користувачів. На думку експертів, фірмові пристрої задовольняють усім суворим критеріям виробництва сучасної цифрової техніки.

Агентство підтвердило, що і панелі LG OLED належать до екологічно безпечних продуктів за низкою показників. Завдяки високотехнологічному виробництву з використанням меншої кількості деталей вони мають більш високий рівень переробки, ніж LCD-моделі, не містять фосфіду індію, а в їх пластикових компонентах використовується мінімальна кількість інгібіторів горіння.

Крім того, використання пікселів, що самопідсвічуються, дозволяє задіяти менше компонентів при виготовленні ТБ, відмовившись від додаткового масиву світлодіодів. ТБ LG OLED також оснащені функціями, орієнтованими на турботу про здоров’я користувача. Вони мають сертифікати міжнародних агенцій TÜV Rheinland та Underwriter Laboratories, що підтверджують низький рівень випромінювання синього світла, відсутність мерехтіння.

Читайте також:  Google Pixel 6a позбавлять від дратівливої проблеми попередників

Нарешті, телевізори LG OLED оснащуються дисплеями з покриттям антивідблиску, що забезпечує комфорт для очей. Моделі цієї серії також стали першими пристроями у своєму класі, які отримали сертифікат Eyesafe. За словами представників компанії, LG дбає про споживачів, розширюючи екологічні ініціативи, оптимізуючи процеси виробництва і покращуючи користувальницький досвід.