Технології

Valve розширить географію постачання Steam Deck до кінця 2022 року

Steam Deck

Гібридна консоль Steam Deck ще з анонсу стала одним із найбажаніших пристроїв для тисяч геймерів, і Valve не збирається залишати їх без можливості купити свою мрію. Компанія заявила, що вже збільшила обсяги виробництва міні-комп’ютера та планує розширювати географію поставок найближчим часом.

Однією з країн, куди у майбутньому вирушатиме Steam Deck, стане Японія. Реалізувати плани щодо розширення географії Valve збирається до кінця 2022 року. До речі, збільшення виробництва консолей дозволило компанії скласти точніший графік поставок і принести радісні вести ще більшу кількість геймерів.

Valve вже розіслала другу хвилю листів із повідомленням про можливість купити консоль за попередніми заявками. Як і раніше, користувачі мають три дні, щоб оплатити покупку, інакше вони втратять місця в черзі.

Читайте також:  Інсайдери: Apple підніме системні вимоги iOS цього року

При цьому виробник Steam Deck вже запланував третю партію поставок, так що тим, хто зробив замовлення рекомендують про всяк випадок перевірити його статус.

Нагадаємо, що Valve почала доставляти консоль першим клієнтам наприкінці лютого. У цьому процесі взяв участь навіть сам Гейб Ньюелл. Поки придбати Steam Deck можуть лише користувачі зі США, Канади, Великої Британії та низки країн Євросоюзу.