Авто

В американському шоу з порадами про те, як заощадити бензин, зняли електромобіль

Ford Mustang Mach-E

На американському каналі NBC вийшов в ефір випуск програми Today, в якому Вікі Нгуен, що веде на ім’я, розкрила жителям США кілька способів економії палива. Вона дала кілька слушних порад, проте глядачі та інші ЗМІ – зокрема, Motor1 – помітили, що Нгуен знаходиться за кермом машини, якій не потрібний ні бензин, ні дизель. З невідомої причини у сюжеті зняли електромобіль – кросовер Ford Mustang Mach-E.

На відео Вікі Нгуен радить американцям знижувати швидкість їзди та уникати різких прискорень, вимикати мотор, якщо автомобіль перебуває без руху довше, ніж 10 секунд, а також не возити зайвий вантаж у багажнику. Крім цього, ведуча порадила не забувати регулярно проходити техогляд та слідкувати за тиском у шинах.

Читайте також:  Новий Mercedes-Benz T-класу готовий до дебюту: дата прем'єри та перше зображення

Найдешевше паливо на АЗС варто заздалегідь шукати за допомогою спеціальних додатків, не чекаючи спустошення бака, яке змусить заправитися на найближчій станції за невигідною ціною. Також непоганою допомогою можуть стати різні бонусні програми, додала Нгуен.

При цьому журналістка дає поради, сидячи за кермом Ford Mustang Mach-E. Як передбачає Motor1, «батарейну» машину могли зняти не помилково, а через те, що інші просто не були підготовлені до зйомок. Сама Нгуен могла і не знати про те, що Mustang Mach-E працює на електротязі.

Як би там не було, глядачі помітили дивність, судячи з коментарів на YouTube. Один з користувачів, який володіє таким же електричним Ford, зазначив, що Нгуен дає слушні поради: за рік автомобіль не довелося заправляти жодного разу.

Читайте також:  Toyota почала розробляти автопілот на основі машинного зору

Нинішня геополітична обстановка та санкції проти РФ вилилися у різке подорожчання палива на заправках США. Роздрібні ціни на бензин та дизель зростають, оновлюючи історичні рекорди, зафіксовані під час кризи у 2008 році. Так, ціна бензину станом на 8 березня досягла середніх 4,17 долара за галон (1,1 долара за літр), а дизеля – 4,85 долара за галон (1,28 долара за літр).