Технології

Google назвала терміни релізу Android 12L для пристроїв із великими екранами

Android 12L

Після випуску кількох бета-версій нової прошивки компанія представила її у своєму офіційному блозі. Підкресливши ключові особливості операційної системи, Google нарешті повідомила, пристрої яких брендів зможуть перейти на неї серед перших, а також натякнула на дату випуску релізної версії Android 12L.

Серед особливостей «планшетної» ОС розробники виділяють оновлений інтерфейс меню повідомлень у вигляді окремої колонки, що сусідить із плитками швидких налаштувань. Ще одним важливим елементом прошивки стала панель завдань, на якій можна зберігати ярлики програм, що часто використовуються, для їх швидкого запуску. Крім того, користувач може перетягнути звідти будь-яку програму в робочу область, щоб перейти в режим поділу екрана.

Читайте також:  Названо дату анонсу «бюджетного» Google Pixel 6a

Google Android 12L

Що стосується рядка стану, що відображає час, статус підключення до мережі та залишок заряду акумулятора, вона, як і раніше, знаходиться у верхній частині дисплея, як і в стандартних версіях Android для смартфонів. Раніше Google також розповіла про появу в прошивці можливості зменшення віджету годинника, який в певному випадку міг здатися громіздким навіть на великих екранах.

Google Android 12L

Точної дати випуску фінальної версії Android 12L компанія не розкриває. За словами її представників, першими перейти на свіжу прошивку зможуть власники гаджетів Samsung, Lenovo та Microsoft «пізніше цього року».

Google Android 12L