Технології

Google назвала Chrome найшвидшим браузером для Mac

Chrome vs Safari

У блозі Google з’явилися результати тестування фірмового браузера на гостьовій платформі. Як стверджує компанія, Chrome 99 обійшов за продуктивністю власне рішення Apple – і всіх інших конкурентів, продемонструвавши найвищу швидкість роботи на комп’ютері під керуванням macOS.

За заявою техногіганта, при тестуванні на 14-дюймовому MacBook Pro з процесором Apple M1 Max і 64 ГБ оперативної пам’яті нова версія фірмового браузера виявилася швидше за штатний Safari.

Згідно з звітом Google, у бенчмарку Speedometer 2.0 перевага Chrome 99 над суперником склала 7% щодо загальної продуктивності, і 15% у завданнях, пов’язаних з графікою.

Читайте також:  Xiaomi Mi Band 7: перше офіційне зображення та дата анонсу

Серед основних причин, що вплинули на швидкість програми, розробники виділяють компілятор V8 Sparkplug та функцію коротких вбудованих дзвінків.

Завдяки цьому браузер набрав у бенчмарку рекордні 300 балів, посівши перше місце у зведеному рейтингу. Google також стверджує, що Chrome 99 почав працювати швидше і на платформі Android. Для мобільної версії заявлено 15% прискорення завантаження сторінок.