Технології

Samsung Galaxy S22 Ultra пройшов тест ремонтопридатності [ВІДЕО]

Galaxy S22 Ultra

Техноблогер Зак Нельсон провів розбирання флагманського смартфона, щоб оцінити складність його ремонту. Діставшись «внутрішнього світу» гаджета, він також детально вивчив його конструкцію, приділивши особливу увагу відсіку для електронного пера S Pen.

Задня кришка смартфона виявилася ретельно приклеєна по периметру – щоб зняти її, тому блогеру знадобилися спеціальний фен, присоска та лезо канцелярського ножа. Під “капотом виявилася котушка бездротової зарядки”, з демонтажем якої жодних проблем не виникло. Відкрутивши 15 стандартних гвинтів Philips, Нельсон відчепив модуль NFC та основний динамік. Ще три кріпильні елементи утримували плату гнізда зарядки.

Читайте також:  У популярному архіваторі знайшли «дірку» для злому Windows

На внутрішній частині корпусу та навколо порту USB Type-C виявилися силіконові вставки, що перешкоджають попаданню води всередину гаджета. Для вилучення АКБ довелося використовувати розчинник через відсутність спеціального язичка, що дозволяє витягнути стрічку, що клеїть, з-під цього елемента.

Блогер також вивчив материнську плату з «бутербродною» конструкцією та модуль камери, всі датчики якої зафіксовані на загальній металевій підкладці.

Діставшись до відсіку для стилуса, він з’ясував, що той надійно відокремлений від інших компонентів пристрою водонепроникним матеріалом, і не стане причиною поломки смартфона навіть при заповненні водою. Підбиваючи підсумки розбирання, автор ролика визнав Galaxy S22 Ultra цілком ремонтопридатним пристроєм, нарікаючи лише на складність заміни акумулятора.