Технології

iPhone SE+ 5G: нові подробиці напередодні презентації

Iphone SE 5G

Напередодні презентації Apple галузевий аналітик Мін-Чі Куо опублікував звіт, присвячений характеристикам нової версії «бюджетного» iPhone SE. Крім назви гаджета, він виклав у мережу список його конфігурацій пам’яті, а також кольорів, у яких новинка надійде у продаж.

За заявою Куо, апарат із комерційною назвою iPhone SE+ 5G буде випускатися у версіях із накопичувачем на 64, 128 та 256 ГБ за ціною від $300.

Смартфон буде побудований на базі процесора Apple A15 Bionic і з’явиться на ринку в білому, чорному та червоному кольорах. За даними інсайдера, новинка надійде в масове виробництво цього місяця, при цьому Apple розраховує продати 25-30 мільйонів примірників гаджета в 2022 році.

Читайте також:  "Секретна" функція Windows 11 засвітилася у презентації Microsoft

Головна відмінність нового iPhone SE від попередника, крім мобільної платформи, стане підтримка мереж 5G (mmW і sub-6). Його дизайн не зміниться – це буде та ж класична “вісімка” з апаратним сканером відбитків пальців на передній панелі. Більше подробиць про новинку компанія розкриє під час заходу, запланованого на завтра, 8 березня.